Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Volkswagen Polska

Volkswagen Poznań Sp. z o.o. spółka koncernu Volkswagen AG mająca siedzibę w Poznaniu. Jest częścią branży biznesowej zajmującej się produkcją samochodów dostawczych i ciężarowych Volkswagen Nutzfahrzeuge (Volkswagen Samochody Użytkowe). W poznańskiej fabryce produkowane są również oparte na wersjach użytkowych samochody osobowe. Jest również producentem odlewów.

Inwestycja Volkswagen Polska, zakład nr 3, odlewnia
Skala makiety 1:87
Materiał Tworzywo sztuczne
Kolorystyka Pełna wg projektu i zdjęć
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

Makieta odlewni Volkswagen Poznań

Makieta prezentacyjna pokazująca fragment budynku odlewni wraz z wjazdem na teren zakładu. Elementy budynku wykonane z tworzyw sztucznych wycinanych na ploterach frezujących i laserowych. Makieta wykonana w pełnej kolorystyce z dużym uszczegółowieniem, pokazana została charakterystyczna ceglana elewacja budynku. Jako ciekawostkę, na makiecie odwzorowano również postać Pana Prezesa w koszuli z czerwonym krawatem stojącego przy swoim samochodzie.