Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

River Tower

KWK CONSTRUCTION Group powstało w 1989 roku a jako deweloper działa od 2001 roku. Firma specjalizuje się w inwestycjach wielorodzinnych, jednorodzinnych, usługowych oraz użyteczności publicznej. Jedną z inwestycji firmy jest River Tower, który powstaje nad rzeką Brdą w Bydgoszczy. Jest to obecnie najwyższy budynek w województwie kujawsko- pomorskim ma 20 kondygnacji i mierzy 65m. Trzy pierwsze kondygnacje przeznaczone są na miejsca parkingowe w hali garażowej. Kolejne kondygnacje to mieszkania wraz z komórkami lokatorskimi, na 7 kondygnacji została zaprojektowana siłownia wraz z salą zabaw dla dzieci.

Inwestycja River Tower (Bydgoszcz)
Skala makiety 1:100
Materiał Tworzywo sztuczne
Kolorystyka Pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

Makieta River Tower w Bydgoszczy

Makieta wykonana w pełnej kolorystyce z dużym uszczegółowieniem. Elementy budynku wykonane z tworzyw sztucznych wycinanych na ploterach frezujących i laserowych. Zagospodarowanie odwzorowujące projekt a także brzeg rzeki Brdy oraz projektowaną marinę. Wokół budynku park. Makieta wzbogacona postaciami i pojazdami oraz łódkami, oraz umeblowaniem ogródka restauracji. Obudowa makiety na nogach przykryta kloszem ze szkła organicznego.