Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Nickel Development, Osiedle Księżnej Dąbrówki – Zamkowa

Nickel Development to poznański deweloper który istnieje od 1998 roku. Od tego czasu tworzy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską.

Inwestycja Osiedle Księżnej Dąbrówki – Zamkowa
Skala makiety 1:150
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Nickel Development, Osiedle Księżnej Dąbrówki – Zamkowa.

Nasza pracownia zrealizowała makietę kolejnej inwestycji dla firmy Nickel Development. Tym razem makieta została wykonana w skali 1:150. Wszystkie elementy zostały wykonane z tworzyw sztucznych wycinanych ploterami. Budynki makiety wykonane w pełnej kolorystyce z odwzorowanymi gzymsami i boniowaniami zostały podświetlone. Zagospodarowanie uwzględnia najbliższe otoczenie inwestycji, drogi, miejsca postojowe a także zieleń.

Makietę architektoniczną dowolnej inwestycji możesz zrealizować w naszej pracowni. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów. Od wielu lat realizujemy projekty dla klientów z całego kraju. Makietę dostarczymy pod wskazany adres zawsze na czas..