Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

PGNiG, Podziemny Magazyn Gazu Wierzchowice

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo – największa spółka w Polsce zajmująca się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej. Działalność prowadzi głównie w Polsce, a także za granicą – w Libii, Pakistanie, Czechach, Danii, Niemczech.

Inwestycja PGNiG, Podziemny Magazyn Gazu Wierzchowice
Skala makiety 1:300
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: elementy wycinane na ploterach laserowych i frezujących

 

PGNiG.

Makieta przemysłowa Podziemnego Magazynu Gazu w Wierzchowicach

Nasza pracownia zrealizowała tą makietę w skali 1:300. Odwzorowuje zakład podziemnego magazynu gazu w Wierzchowicach. Na powierzchni ok 4m2 odwzorowano w wysokim detalu wszystkie obiekty i urządzenia zakładu. Makieta umieszczona została w obudowie na postumencie i przykryta kloszem z pleksi.

Nasza pracownia makiet specjalizuje się w budowie modeli przemysłowych i edukacyjnych w różnych skalach. Makiety przemysłowe wykorzystuje się często jako ciekawą wizytówkę firmy, ale również do celów edukacyjnych oraz instruktażowych. Na makietach można pokazać procesy zachodzące na liniach produkcyjnych, pokazać elementy ruchome, a także zasymulować przepływy czynników.