Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

PGNiG, ośrodek centralny kopalnia gazu ziemnego Kościan- Brońsko.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo – największa spółka w Polsce zajmująca się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej. Działalność prowadzi głównie w Polsce, a także za granicą – w Libii, Pakistanie, Czechach, Danii, Niemczech.

Inwestycja PGNiG, makieta kopalni Kościan- Brońsko
Skala makiety 1:150
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: wydruki 3d, elementy frezowane i wycinane laserem

 

PGNiG, ośrodek centralny kopalni gazu ziemnego.

Makieta przemysłowa wykonana została w skali 1:150. Model przedstawia ośrodek centralny kopalni gazu ziemnego Kościan-Brońsko. Wszystkie obiekty i urządzenia zostały pokazane w wysokim detalu. Dodatkowo na makiecie umieszczono zestawienie wszystkich obiektów i budynków z opisem ich funkcji a wybrane elementy zostały podświetlone. Wykonano również symulację przepływu gazu w zakładzie. Makieta umieszczona w obudowie na postumencie i przykryta kloszem z pleksi.

Nasza pracownia makiet realizuje makiety przemysłowe w różnej tematyce. Modele w wybranej skali mogą przedstawiać całe przemysłowe zakłady lub skupiać się na pokazaniu wybranych procesów. Wykonujemy makiety z elementami ruchomymi, podświetlanymi oraz multimedialnymi.