Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Mostostal Rezydencja Zegrze

Firma Mostostal S.A. to doświadczona firma branży developerskiej wyrosła z branży budowlanej, a obecnie działająca w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego.

Inwestycja Rezydencja Zegrze, 1 etap inwestycji
Skala makiety 1:160
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Mostostal, Rezydencja Zegrze.

Makieta została wykonana w skali 1:160. Inwestor zdecydował się na wprowadzenie etapów na makiecie zgodnie z postępem prac przy realizacji inwestycji. Przygotowaliśmy plansze obejmującą całość inwestycji czyli 6 budynków, ale szczegółowo został pokazany jedynie pierwszy etap. Takie rozwiązanie pozwala klientowi zorientować się jak duża jest planowana inwestycja, a jednocześnie pokazać w szczegółach jej część już zaprojektowaną.

Pierwszy etap pokazujący jeden budynek został pokazany w pełnym detalu i kolorystyce zgodnej z projektem. Elewacja odzwierciedla cegłę klinkierową a budynek został dodatkowo podświetlony. W tej części zagospodarowanie wykonano zgodnie z projektem, pokazuje plac zabaw i planowany parking.

Pozostała część planszy ukazuje prawdopodobny układ przyszłej zabudowy. Do wykonania brył budynków tej części użyto tworzywa „szronionego” tak aby stanowiły jedynie tło dla najważniejszego fragmentu makiety. Ponieważ atutem tej inwestycji jest bliskość zalewu Zegrzyńskiego, już na tym etapie wymodelowano linie brzegową. Przy wprowadzaniu aktualizacji na makiecie, zostanie wykonana projektowana w tym miejscu marina.

Obudowa makiety na postumencie, przykryta kloszem ze szkła organicznego.