Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Mostostal Home Factory

Firma Mostostal S.A. to doświadczona firma branży developerskiej wyrosła z branży budowlanej, a obecnie działająca w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego.

Inwestycja Home Factory, 1 etap inwestycji
Skala makiety 1:160
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Mostostal, Home Factory.

Makieta została wykonana w skali 1:160. Inwestor zdecydował się na wprowadzenie etapów na makiecie zgodnie z postępem prac przy realizacji inwestycji. Przygotowaliśmy plansze obejmującą całość inwestycji czyli 13 budynków, ale szczegółowo został pokazany jedynie pierwszy etap (dwa budynki). Takie rozwiązanie pozwala klientowi zorientować się jak duża jest planowana inwestycja, a jednocześnie pokazać w szczegółach jej część już zaprojektowaną.

Pierwszy etap pokazujący dwa budynki został pokazany w pełnym detalu i kolorystyce zgodnej z projektem. W tej części zagospodarowanie pokazuje dziedzińce z donicami i zielenią. Budynki w tej części zostały podświetlone. Na planszy są również pojazdy i postacie.

Pozostała część planszy ukazuje prawdopodobny układ dróg a także wielkość przyszłej zabudowy. Do wykonania brył budynków tej części użyto tworzywa „szronionego” tak aby stanowiły jedynie tło dla najważniejszego fragmentu makiety.

Obudowa makiety na postumencie, przykryta kloszem ze szkła organicznego.