Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Monday Development, Fama

Monday Development sp. z o.o. to firma deweloperska obecna na poznańskim rynku nieruchomości od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1000 mieszkań oraz 4 tys m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych.

Inwestycja Fama. Poznań
Skala makiety 1:200/ 1:1000
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe, druk 3d

 

Monday Development, Fama, Poznań.

Makieta architektoniczna przedstawia inwestycję pierwszego etapu inwestycji mieszkaniowej Fama w Poznaniu.

Makieta wykonana została w pełnym detalu i kolorze a wykonane budynki i zagospodarowanie w pełni odwzorowują projekt. Plansza makiety została podzielona na dwie części wykonane odpowiednio w skali 1:200 i 1:1000. W części makiety w skali 1:200 pokazano w pełnym detalu 1 etap planowanego osiedla. Odwzorowano detale takie jak boniowania czy okładziny drewnopodobne, ale również projekt zieleni. W części makiety wykonanej w skali 1:1000 pokazano planowaną zabudowę terenu inwestycji. Bryły budynków projektowanych i realizowanych zostały podświetlone różnokolorowo dla zobrazowania kolejnych etapów inwestycji. W tej części uwzględniono również fragment istniejącej zabudowy poznańskiej dzielnicy Jeżyce.

Makieta umieszczona została w obudowie na postumencie i przykryta kloszem z pleksi.