Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Nexity, La Praga

Nexity Polska Sp. z o.o. jest członkiem grupy Nexity, lidera w zakresie budowy i zarządzania nieruchomościami we Francji. Współpracując z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami, Nexity realizuje koncepcje urbanistyczne, inwestycje komercyjne (biurowce, centra logistyczne, centra handlowe, hotele) oraz mieszkaniowe.

Inwestycja La Praga, Warszawa
Skala makiety 1:100
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe, druk 3d

 

Nexity, la Praga, Warszawa.

Makieta architektoniczna przedstawia inwestycję La Praga w Warszawie. Makieta wykonana została na potrzeby biura sprzedaży Nexity Polska w Warszawie.

Makieta wykonana została w pełnym detalu i kolorze a wykonane budynki i zagospodarowanie w pełni odwzorowują projekt. Budynek pierwszego etapu został pokazany w detalu, odwzorowano okładziny elewacji z płytki klinkierowej oraz z płyt hpl. Kolory na modelu dobrano na podstawie rzeczywistych materiałów, tak aby w pełni pokazać charakter inwestycji. Istniejąca zabudowa oraz planowany 2 etap pokazano z półprzezroczystego materiału. Budynki na makiecie zostały podświetlone. Odwzorowano również zieleń na dziedzińcu z uwzględnieniem konkretnych gatunków projektowanej roślinności. Na planszy makiety nie zabrakło także figurek oraz pojazdów w odpowiedniej skali. Makieta umieszczona została w obudowie na postumencie i przykryta kloszem z pleksi.

Nasza pracownia wykonuje makiety architektoniczne w różnych skalach z przeznaczeniem do biura sprzedaży oraz na targi mieszkaniowe.