Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Jakon, Willa Hortensja

JAKON to firma która funkcjonuje na polskim rynku od 1989 roku. Jakon jest Generalnym Wykonawcą oraz Projektantem Inwestycji Budowlanych.

Inwestycja Willa Hortensja, Międzywodzie
Skala makiety 1:100
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Jakon, Willa Hortensja, Międzywodzie.

Willa Hortensja to budynek, który powstał w urokliwej nadmorskiej miejscowości Międzywodzie, zaledwie w odległości 300 m od morza. Makieta deweloperska wykonana w naszej pracowni przedstawia inwestycję w skali 1:100. Makieta wykonana została w wysokim detalu z dużym uszczegółowieniem detali. Na budynku odwzorowano dach mansardowy oraz pokrycie dachówką a także elementy drewniane oraz okładzinę klinkierową. Zagospodarowanie makiety pokazuje najbliższe otoczenie wokół budynku, drogi i chodniki oraz zieleń. Przed wejściem do budynku odwzorowano miniaturową hortensję, na makiecie umieszczono postacie i pojazdy w odpowiedniej skali.

Nasza pracownia wykorzystuje plotery frezujące, laserowe oraz druk 3d. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu wykonanie każdego projektu na najwyższym poziomie.

Obudowa makiety na nogach przykryta kloszem z pleksi.