Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Nickel Development Osiedle Botaniczna

Nickel Development to poznański deweloper który istnieje od 1998 roku. Od tego czasu tworzy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską.

Inwestycja Osiedle Botaniczna
Skala makiety 1:150
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe, druk 3d

 

Nickel Development, Osiedle Botaniczna w Poznaniu.

To kolejna odsłona makiety inwestycji Osiedle Botaniczna w Poznaniu. Tym razem dobudowaliśmy kolejne budynki inwestycji. Cała makieta wykonana z tworzyw sztucznych i malowana zgodnie z kolorystyką projektu. Bogate odwzorowanie zagospodarowania obejmuje zieleń wysoką i niską, bieżnię i plac zabaw z kolorowymi urządzeniami. Obudowa makiety na postumencie, przykryta kloszem z pleksi.

Nasza firma wykonuje makiety architektoniczne z największą na rynku starannością, nowoczesny park maszyn i wieloletnie doświadczenie w branży modelarskiej pozwala nam zrealizować najbardziej wymagające projekty. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju i za granicą. Proces budowy makiety jest na bieżąco konsultowany z architektem i biurem sprzedaży, tak aby wszystko na makiecie było aktualne i zawsze zgodne z projektem. Wykonaną w terminie makietę dowozimy i instalujemy pod wskazanym adresem. Jakość naszych modeli pozwala na wieloletnią ekspozycję.