Nickel Development Osiedle Botaniczna

Nickel Development to poznański deweloper który istnieje od 1998 roku. Od tego czasu tworzy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską.

Inwestycja Osiedle Botaniczna
Skala makiety 1:150
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe, druk 3d

 

Nickel Development, Osiedle Botaniczna w Poznaniu.

To kolejna odsłona makiety inwestycji Osiedle Botaniczna w Poznaniu. Tym razem dobudowaliśmy kolejne budynki inwestycji. Cała makieta wykonana z tworzyw sztucznych i malowana zgodnie z kolorystyką projektu. Bogate odwzorowanie zagospodarowania obejmuje zieleń wysoką i niską, bieżnię i plac zabaw z kolorowymi urządzeniami. Obudowa makiety na postumencie, przykryta kloszem z pleksi.

Nasza firma wykonuje makiety architektoniczne z największą na rynku starannością, nowoczesny park maszyn i wieloletnie doświadczenie w branży modelarskiej pozwala nam zrealizować najbardziej wymagające projekty. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju i za granicą. Proces budowy makiety jest na bieżąco konsultowany z architektem i biurem sprzedaży, tak aby wszystko na makiecie było aktualne i zawsze zgodne z projektem. Wykonaną w terminie makietę dowozimy i instalujemy pod wskazanym adresem. Jakość naszych modeli pozwala na wieloletnią ekspozycję.