Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Nickel Development, Wille Wodziczki

Nickel Development to poznański deweloper który istnieje od 1998 roku. Od tego czasu tworzy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską.

Inwestycja Wille Wodziczki, Poznań
Skala makiety 1:100
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Nickel Development, Wille Wodziczki.

Makieta wykonana przez naszą pracownie przedstawia zespół dwóch stylowych willi w Parku Wodziczki w Poznaniu. Model pokazuje inwestycję w skali 1:100. Bogato odwzorowana architektura budynków, gzymsy, sztukaterie, kute, stalowe balustrady balkonów i porfenetr. Na makiecie wszystko zostało odwzorowane wg projektu i w najmniejszym detalu. Pokazano również strukturę tynkowanych ścian. Całości dopełnia ciekawie zaaranżowana zieleń. Makieta została umieszczona na postumencie i przykryta gablotą ze szkła akrylowego.

Podobną makietę architektoniczną możesz wykonać w naszej pracowni. Mamy doświadczenie w tworzeniu najbardziej skomplikowanych projektów a każdy model który wychodzi z naszego warsztaty jest zawsze najwyższej jakości. Od wielu lat obsługujemy klientów w całej Polsce., a makiety wykonujemy i dowozimy w terminie.