Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Jakon, Księżycowa

JAKON to firma która funkcjonuje na polskim rynku od 1989 roku. Jakon jest Generalnym Wykonawcą oraz Projektantem Inwestycji Budowlanych.

Inwestycja Księżycowa, Poznań
Skala makiety 1:100
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Jakon, Księżycowa.

Zespół dwóch budynków przy ulicy Księżycowej w Poznaniu. Makieta architektoniczna wykonana w naszej pracowni przedstawia inwestycję w skali 1:100. Makieta wykonana została w wysokim detalu z dużym uszczegółowieniem detali. Na zagospodarowaniu pokazano otoczenie projektowanych budynków, układ dróg oraz projektowaną zieleń wysoką i niską. Budynki na makiecie odwzorowano w pełnej kolorystyce pokazując płytkę klinkierową i boniowania elewacji. W ogródkach pokazane zostały kwiaty. Obudowa makiety na nogach przykryta kloszem z pleksi.

Nasza pracownia wykorzystuje plotery frezujące, laserowe oraz drukarki 3d. Wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu wykonanie każdego projektu na najwyższym poziomie.