Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Uwi Inwestycje S.A. Malta Wołkowyska

UWI Inwestycje S.A. to poznański deweloper z ponad 27-letnim doświadczeniem.

Inwestycja Malta Wołkowyska
Skala makiety 1:250/ 1:750
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe, druk 3d

 

UWI Inwestycje S.A. Malta Wołkowyska.

To już kolejna odsłona makiety tej inwestycji. Aktualna koncepcja zakładała podział planszy makiety na dwie części. Pierwsza wykonana w skali 1:250 pokazuje w dużym detalu pierwsze etapy inwestycji: zrealizowany i budowany. Odwzorowane budynki w pełnej kolorystyce, zieleń niska i wysoka, postacie i pojazdy. Budynki zostały podświetlone. Pokazano również planowany, atrakcyjny teren rekreacji, składający się z boiska do koszykówki i strefy zabaw dla dzieci w różnym wieku.

Druga część makiety w skali 1:750 pokazuje potencjał całej inwestycji . Na planszy znalazły się wszystkie realizowane oraz planowane budynki. Budynki w kolorze białym wykonane w technologii druku 3d, w wersji minimalistycznej. Na planszy pokazano również schematyczny układ dróg oraz położenie strefy rekreacji. Bryły budynków w tej części zostały podświetlone kolorami zgodnie z etapowaniem inwestycji.

Dzięki takiemu rozwiązaniu inwestycja wieloetapowa ma szansę być pokazana w całości na mniejszej planszy. Na wczesnym etapie projektowania, gdy planowane budynki nie są jeszcze do końca zaprojektowane możemy pokazać planowany kształt przyszłego osiedla i w atrakcyjny sposób pokazać go klientowi.

Obudowa makiety na postumencie, przykryta kloszem ze szkła organicznego.