Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Nickel Development Osiedle Botaniczna

Nickel Development to poznański deweloper który istnieje od 1998 roku. Od tego czasu tworzy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską.

Inwestycja Osiedle Botaniczna
Skala makiety 1:150/ 1:1000
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Nickel Development, Osiedle Botaniczna.

Żeby pokazać szczególną lokalizację inwestycji i bliskość zielonych terenów, zaproponowaliśmy koncepcję podzielenia planszy makiety na dwie części:

Pierwsza część w skali urbanistycznej pokazuje umiejscowienie inwestycji w sąsiedztwie pięknych rekreacyjnych terenów Poznania, z jeziorem Rusałka oraz stadionem lekkoatletycznym i zalesionym terenem wokół.

Druga część pokazuje w detalu 1 etap inwestycji. Kolorystyka modelu zgodna z projektem, budynek podświetlony, figurki, pojazdy zieleń wysoka i niska.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klient na jednej makiecie może zobaczyć zarówno wygląd budynku i osiedla ale również bliskość natury rozciągającej się w promieniu kilku kilometrów.

Obudowa makiety na postumencie, przykryta kloszem ze szkła organicznego.