Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Kompania Domowa

KOMPANIA DOMOWA to inwestor i deweloper, który buduje i prowadzi sprzedaż nowych mieszkań – domów wielorodzinnych, w najciekawszych miejscach w Warszawie.

Inwestycja Kompania Domowa
Skala makiety 1:100
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe, druk 3d

 

Kompania Domowa, Strefa Bielany.

Makieta budynku wielorodzinnego z częścią usługową. Makieta wykonana w pełnym detalu i kolorystyką zgodną z projektem. Na elewacji pokazano płytkę klinkierową oraz charakterystyczne balustrady balkonów. Budynek został podświetlony.
Zagospodarowanie pokazuje układ drogi i chodników w najbliższym otoczeniu budynku. Odwzorowano ogródki przynależne do mieszkań parterowych oraz zieleń. Figurki i pojazdy również znalazły swoje miejsce na makiecie. Pokazano także planowaną stację ładowania dla samochodów elektrycznych. Na planszy zostały dodane postacie zakonników w białych habitach z którymi wiąże się historia warszawskich Bielan. Obudowa makiety na postumencie, przykryta kloszem ze szkła organicznego.