Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

EBF Development, REDUTA

Ekonbud-Fadom – Deweloper z Zielonej Góry i Poznania. Po blisko 30 latach działalności oddał do użytku ponad 8000  kluczy do nowych mieszkań. Deweloper oprócz inwestycji mieszkaniowych buduje również obiekty przemysłowo handlowe.

Inwestycja Reduta, Poznań
Skala makiety 1:150/ 1:1000
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe, druk 3d

 

EBF Development, Reduta- Poznań.

Kolejna odsłona makiety inwestycji Reduta w Poznaniu. Makietę wykonaliśmy w dwóch skalach 1:150 oraz 1:1000. Cała makieta została podzielona na dwie części. W pierwszej pokazaliśmy dwa budynki ostatniego etapu inwestycji- wykonane w dużym detalu i pełnej kolorystyce wraz z zagospodarowaniem. Druga część makiety pokazuje zakres całej inwestycji w skali urbanistycznej 1:1000. Budynki w tej części makiety zostały podświetlone- dla odróżnienia etapów zrealizowanych od projektowanych. Taka forma prezentacji umożliwia przedstawienie na makiecie wieloetapowej inwestycji w ciekawy dla odbiorcy sposób. W trakcie realizacji tego projektu wykorzystano plotery frezujące, plotery laserowe oraz druk 3d. Cała makieta powstała przy wykorzystaniu tworzyw sztucznych.

Makieta została umieszczona w obudowie na nogach i przykryta kloszem ze szkła akrylowego.