Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Colian Developer, Goplana

COLIAN DEVELOPER Sp. z o.o. Sp. k.  jest niezależnym deweloperem działającym na rynku polskim, zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa wielorodzinnego, budowy obiektów komercyjnych pod wynajem oraz zarządzania nieruchomościami.

Inwestycja Goplana, Poznań
Skala makiety 1:150/ 1:1750
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe, druk 3d

 

Colian Developer, Goplana, Poznań.

Makieta architektoniczna przedstawia inwestycję pierwszego etapu inwestycji mieszkaniowej Goplana w Poznaniu.

Makieta wykonana została w dużym detalu i kolorze a wykonane budynki i zagospodarowanie w pełni odwzorowują projekt. Plansza makiety została podzielona na dwie części wykonane odpowiednio w skali 1:150 i 1:750. W części makiety w skali 1:150 pokazano w pełnym detalu dwa pierwsze budynki planowanego osiedla. Na elewacjach wg próbek inwestora odwzorowano między innymi płytkę klinkierową oraz beton architektoniczny. Zagospodarowanie przedstawia najbliższe otoczenie ale również projekt zieleni.

W części makiety wykonanej w skali 1:750 pokazano planowaną zabudowę terenu inwestycji. Bryły budynków projektowanych i realizowanych zostały podświetlone różnokolorowo dla zobrazowania kolejnych etapów inwestycji. Makieta umieszczona została w obudowie na postumencie i przykryta kloszem z pleksi.

Nasza pracownia makiet specjalizuje się w budowie modeli w różnych skalach, realizujemy najbardziej skomplikowane projekty.