Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Bouygues Immobilier Polska, Manufaktura Stare Miasto

Bouygues Immobilier Polska jest oddziałem francuskiej firmy deweloperskiej Bouygues Immobilier, która należy do międzynarodowej grupy Bouygues. Na polskim rynku działa od 2001 roku, w Warszawie, Wrocławiu, a także w Poznaniu. Ponad 5500 oddanych mieszkań i domów.

Inwestycja Manufaktura Stare Miasto, Poznań
Skala makiety 1:100
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Manufaktura Stare Miasto, Bouygues Immobilier Polska, Poznań

Makieta deweloperska inwestycji Manufaktura Stare Miasto w Poznaniu.

Makieta prezentacyjna na targi mieszkaniowe oraz do biura sprzedaży. Makieta została wykonana w skali 1:100. Model w pełnej  kolorystyce i wysokim detalu ukazujący charakterystyczne elementy architektoniczne oraz architekturę. Projektantowi udało się połączyć industrialny charakter tego historycznego miejsca z nowoczesną architekturą mieszkaniową. W inwestycji odrestaurowano zabudowę i charakterystyczną rotundę dawnej wytwórni alkoholi Akwawit z XIXw. Na makiecie doskonale udało się odwzorować ceglane elewacje i charakterystyczne obiekty dawnej gorzelni. Zagospodarowanie terenu wokół inwestycji oraz zieleń zostały zaaranżowane zgodnie z projektem. Budynek na makiecie został podświetlony a cały model został umieszczony na postumencie i przykryty kloszem ze szkła organicznego. Makieta została dostarczona i zainstalowana w biurze sprzedaży klienta.