Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Bouygues Immobilier Polska, Espace

Bouygues Immobilier Polska jest oddziałem francuskiej firmy deweloperskiej Bouygues Immobilier, która należy do międzynarodowej grupy Bouygues. Na polskim rynku działa od 2001 roku, w Warszawie, Wrocławiu, a także w Poznaniu. Ponad 5500 oddanych mieszkań i domów.

Inwestycja Espace, Warszawa
Skala makiety 1:100
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Espace, Bouygues Immobilier Polska, Warszawa

Makieta deweloperska inwestycji Espace w Warszawie.

Makieta prezentacyjna na targi mieszkaniowe oraz do biura sprzedaży. Makieta została wykonana w skali 1:100. Model w pełnej kolorystyce i wysokim detalu, ukazujący charakterystyczne elementy architektoniczne oraz architekturę. Na makiecie dokładnie odwzorowano drewnopodobne płyty HPL wg wzornika firmy TRESPA, a także drewniane posadzki balkonów i tarasów. Zagospodarowanie terenu wokół inwestycji oraz zieleń zostały przygotowane wg projektu. Na dziedzińcu pokazano wykonany w skali plac zabaw. Budynek na makiecie został podświetlony a cały model został umieszczony na postumencie i przykryty kloszem ze szkła organicznego. W ten sposób przygotowana makieta została dostarczona do klienta. Makieta będzie prezentowana w biurze dewelopera i wystawiana na targach mieszkaniowych efektywnie wspomagając sprzedaż inwestycji.