Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Bouygues Immobilier Polska, Camelia

Bouygues Immobilier Polska jest oddziałem francuskiej firmy deweloperskiej Bouygues Immobilier, która należy do międzynarodowej grupy Bouygues. Na polskim rynku działa od 2001 roku, w Warszawie, Wrocławiu, a także w Poznaniu. Ponad 5500 oddanych mieszkań i domów.

Inwestycja Camelia, Warszawa
Skala makiety 1:100
Materiał tworzywo sztuczne
Kolorystyka pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

 

Camelia, Bouygues Immobilier Polska, Warszawa

Makieta deweloperska inwestycji Camelia w Warszawie.

Makieta deweloperska na targi mieszkaniowe oraz do biura sprzedaży. Makieta została wykonana w skali 1:100. Model wykonany został w pełnej kolorystyce i wysokim detalu. Budynek oraz jego elementy wykonany z tworzyw sztucznych wycinanych ploterami laserowymi i frezującymi. Odwzorowano stalowe balustrady balkonów, posadzki balkonów. Zagospodarowanie wykonane zostało wg projektu, odwzorowano nawierzchnie z kostki betonowej uwzględniając jej kolor i fakturę, na makiecie dokładnie pokazano również docelowy plac zabaw. Budynek został podświetlony w technologii LED a cały model został umieszczony na postumencie i przykryty kloszem ze szkła organicznego. W ten sposób przygotowana makieta została dostarczona do klienta. Makieta będzie prezentowana w biurze dewelopera oraz wystawiana na targach mieszkaniowych.