Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Apartamenty Zdrowie

Apartamenty Zdrowie, to wyjątkowa inwestycja na łódzkim rynku nieruchomości. Apartamentowiec zlokalizowany jest w dzielnicy Polesie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku na Zdrowiu, jednym z najpiękniejszych i najbardziej zielonych miejsc w Łodzi. Luksusowe, przestronne i komfortowe mieszkania mają zróżnicowaną powierzchnię od 91 do 170 m2 i liczbę pokoi od 3 do 6. Część mieszkań jest dwupoziomowa. Każde mieszkanie posiada przestronną loggię lub taras.

Inwestycja Apartamenty Zdrowie, Łódź
Skala makiety 1:100
Materiał Tworzywo sztuczne
Kolorystyka Pełna wg projektu
Technika wykonania: plotery frezujące, laserowe

Makieta Apartamenty Zdrowie w Łodzi

Makieta deweloperska pokazująca całą inwestycję wraz z zagospodarowaniem terenu. Makieta wykonana w pełnej kolorystyce i dużym detalu. Dokładnie zostały odwzorowane stały odwzorowane charakterystyczne elementy elewacji. Zagospodarowanie z zielenią, przydomowe ogródki oraz strefa spa z basenem. Budynek został podświetlony, a całość estetycznie wykończona. Makieta umieszczona w obudowie na nogach, przykryta kloszem ze szkła organicznego.